piątek, 21 marca 2014

Annaroza
Ciężko uwierzyć, ale wreszcie zaczęłam coś robić. Co najdziwniejsze, do pracy nakłonił mnie materiał. Zaszedł mi niespodziewanie drogę i zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Oczywiście, kropki i groszki towarzyszą nam przez cały ten sezon, więc można by uznać, że się trochę spóźniłam, ale wybaczcie mi - serce nie sługa. 
Od dłuższego czasu myślę nad tym gdzie, oprócz muzyki, mogę wyładować swoje napięcie artystyczne. No i proszę. Zaczynam szyć dla Was - torby :)! Jestem ogromnie ciekawa i liczę na Waszą pomoc, czy w ogóle byłybyście/bylibyście zainteresowani kupnem takiej okrąglutkiej, jeszcze ciepłej, torebeczki? Oczywiście nie ograniczam się do jednego wzoru! Pomysłów mam mnóstwo i zapewne na torbach się nie skończy! Będzie pełno miłych rzeczy specjalnie dla Was :)
Ale wracając do tematu, co powiedziałybyście na małe rozdanie takich torebek, prosto spod mojej igły? Mam nadzieję, że Wam się spodoba i szczerze na  to liczę :) 
Całuję Was, Ania.

scarf - local shop/ swetear - ZARA/ blouse - H&M/ leggings - Bershka/ shoes - ASOS/ 
! BAG - MADE BY ME !

UWAGA!
Słuchajcie, razem z moim zespołem Kapelanka, potrzebujemy Waszych głosów w konkursie STAGE4YOU. Zapraszam Was bardzo do głosowania tutaj
Każdy głos (jak się okazuję) jest na wagę złota, także bardzo na Was liczę!

!

11 komentarzy: